החלפת מנעול בדלת - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך להחליף מנעול בדלת?

 

אנשים רבים קונים בטמבוריות או ברשתות עשה זאת בעצמך מנגנונים לצורך החלפת מנעול בדלת, ומעוניינים לחסוך את העלות שבהזמנת מנעולן. למה לא כדאי לוותר על שירותיו של נותן השירות? על כך במאמר שלפניכם.

אם אתם שוקלים להחליף מנעול בעצמכם, במאמר זה תמצאו כמה טיפים לצורך ביצוע פעולה זו.

מה צריך כדי להחליף מנעול?

1.פותחים את הבורג שמתחת ללשונית המנעול באמצעות מברג פיליפס.
2.בעזרת המפתח שבתוך המנעול, שולפים את המנגנון ממקומו.
3.מכניסים במקום המנגנון את הצילינדר החדש, וממקמים אותו מול הבורג.
4.מחזקים את הבורג באמצעות מברג צלב.
5.מזל טוב. הצלחתם להתקין את הצילינדר החדש!

אז למה בכל זאת לפנות למנעולן?

מאז ומעולם אנשים היו מעוניינים להימנע מהזמנת אנשי מקצוע ולחסוך בעלויות, אבל לפעמים נדמה שבתקופה האחרונה תופעה זו הולכת וגוברת בעקבות יוקר המחייה הבלתי אפשרי. אנשים רבים רוכשים צילינדרים בעלות נמוכה לצורך התקנתם בדירה, למרות שאין להם הכשרה לכך.
ישנם שני סוגי דלתות עיקריים: דלתות פנים, אשר לרוב עשויות מעץ, ודלתות פלדלת. כמו כן, קיימים סוגים שונים של צילנדרים ומנגנונים אשר דורשים כלי עבודה שונים, שאין אותם בכל בית. לצורך רכישתם, צריך להסתובב בחנויות, להתייעץ עם אנשי מקצוע, להתלבט, להחליט ובקיצור – לבזבז לא מעט זמן על התהליך הזה.
לפעמים גם צריך לפרק את הידיות של הדלת, ואז התהליך הופך להיות מעט יותר מסורבל. פתאום לא זוכרים איפה כל בורג אמור להתברג ובסופו של דבר נכנעים ומרימים טלפון למנעולן מקצועי, כדי שיסיים את העבודה שהתחלתם. 

החלפת מנעול מהירה, יעילה ופשוטה

אמנם החלפת מנעול לדלת היא לא פעולה מורכבת במיוחד, אך היא דורשת ידע, ניסיון ומיומנות שאותם יש בדרך כלל למנעולנים. באמצעות טלפון אחד, אתם יכולים לתאם עם מנעולן, בזמן שנוח ושמתאים לכם, והוא יבצע את ההחלפה במהירות וביעילות. עלות העבודה אינה כה יקרה, ובכל מקרה היא מונעת מכם להתרוצץ בחנויות, את החיפוש אחר מדריכי ה- "עשה זאת בעצמך" באינטרנט, את התסכול של זמן הלמידה ואת עוגמת הנפש.

בית המנעול והמפתח – תמיד לשירותכם!

כבר למעלה משלושה עשורים אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את כל שירותי המנעולנות, כולל החלפת מנעולים וצילינדרים. אז אל תשברו את הראש לגבי השאלה "איך להחליף מנעול בדלת?" פנו אל בית המנעול והמפתח עוד היום ונשמח לשלוח אליכם מנעולן מיומן ומקצועי, אשר יבצע עבורכם את העבודה במהירות, ביעילות ובמחיר אטרקטיבי. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1