החלפת מנעול בדלת - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך למנוע פריצה לבית שלכם?

 

למרות שבשנים האחרונות חלה התפתחות משמעותית בתחום המנעולים והדלתות, שהפכו להיות מתוחכמים וחכמים יותר, עדיין מספר הפריצות בישראל הוא בלתי נתפס. למעשה, מחקרים סטטיסטיים שבוצעו על ידי משטרת ישראל מצביעים על תופעה מדאיגה למדיי:


  • כל 15 דקות בממוצע נפרץ בית מגורים.
  • כל 20 דקות בממוצע נפרץ רכב.
  • כל 30 דקות בממוצע נפרץ בית עסק.

עוד עולה מהמחקרים, כי בתקופת הקיץ הנתונים הופכים להיות מדאיגים עוד יותר, וזאת משום שהפורצים יודעים שאנשים יוצאים לחופשה ולא נמצאים בבית או בעסק.

על מנת שאתם תהיו כמה שיותר מוגנים, צוות המנעולנים המוסמכים של בית המנעול והמפתח מביא בפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להגן על הבית מפני פריצה.

  • זכרו: מה שעולה מעט עלול לעלות לכם ביוקר – בשנים האחרונות ניתן למצוא בחנויות שונות מנעולים זולים מאוד ביחס לאלה שתמצאו, למשל, אצל מנעולן בתל אביב. "בזכות" מחירם הנמוך הרבה מאוד אנשים מתפתים ורוכשים אותם, אולם מה שהם לא יודעים הוא, שהם נמכרים במחיר נמוך משום שהם בעלי מנגנונים פשוטים מאוד, שקל יחסית לפרוץ. לכן, במקרה הזה, עדיף לשלם יותר על מנעול שעומד בתקנים הישראליים המחמירים, ולדעת שיש סיכוי גדול לכך שאם ינסו לפרוץ לביתכם – הרכישה הזאת תשתלם לכם, ובגדול. העדיפו לרכוש מנעולים מסוג "היי סיקיוריטי" שקשה מאוד לשכפל את המפתחות שלהם, וכך תגנו על ביתכם מפני פריצות שהרבה פעמים מתבצעות באמצעות מפתחות מועתקים. 

  • שכפלו מפתחות רק אצל מנעולן המוסמך לכך – חשוב שתדעו, שכיום תחום שכפול המפתחות פרוץ יותר מאי פעם, וזאת משום שכל אדם יכול לרכוש מכונת שכפול ולהחליט לעשות קצת כסף מהצד. כמובן שלשכפל מפתחות צריך לדעת, בייחוד כאשר מדובר במפתחות חכמים ומתוחכמים, ולכן מאוד לא מומלץ לשכפל אותם אצל אדם שאינו מוסמך לכך. ההמלצה שלנו היא לשכפל את המפתח רק אצל מנעולן בתל אביב, או בכל מקום אחר בו אתם מתגוררים, הנושא תעודת יושר ממשטרת ישראל ומסוגל לספק מענה הולם לצורכיכם. 

  • המפתח הלך לאיבוד? החליפו צילינדר! – הרבה מאוד אנשים שמאבדים את המפתח שלהם פשוט משכפלים עותק ממפתח קיים וממשיכים בשגרת חייהם. ההמלצה שלנו היא לא להסתפק בכך ולהחליף את המנעול, משום שאף פעם אתם לא יכולים לדעת לאן יתגלגל המפתח שלכם, ואם לא נמצא מישהו שם בחוץ הממתין לשעת כושר כדי לפרוץ לביתכם. כדי לשמור על ביטחונכם ועל ביטחון יקיריכם, עדיף להקדים תרופה למכה, להחליף מנעול ולצמצם משמעותית את סכנת הפריצה. 

  • יוצאים לחופשה? אל תשאירו פתח לפורצים – נעלו את כל פתחי היציאה לגגות, לגינה, לחדרי מדרגות וכד'. השתמשו בנעילה מכנית, גם אם מותקנת בביתכם מערכת אזעקה, ובקשו משכן או מבן משפחה לבקר מדי פעם בבית, לאסוף את הדואר, להשקות את העציצים, לפתוח ולסגור חלונות ולהדליק ולכבות את האור, כדי שייראה כאילו אתם בבית. מומלץ גם להפעיל רדיו או טלוויזיה בקול רם, כדי שהפורצים לא ירצו לקחת סיכון. 
 
אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן בתל אביב לטובת שכפול מפתחות, החלפת מנעול או, חלילה, פריצת דלתות לאחר שהבית נפרץ – צוות המנעולנים המוסמכים של בית המנעול והמפתח ישמח לעמוד לשירותכם.

חייגו עכשיו 03-5468071 ונשמח לספק לכם שירות שפותח דלתות.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1