החלפת מנעול לכספת באישור משטרת ישראל 24 שעות- בית המנעול
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 

החלפת מנעול לכספת

 

 
המנעול של הכספת התקלקל? רוצים לחסוך בהוצאות על כספת חדשה?

חייגו לבית המנעול והמפתח במספר 03-5468071, ובררו לגבי החלפת מנעול לכספת.
 

בית המנעול והמפתח מרחיב את סל השירותים, ומציע מחירים נוחים גם עבור החלפת מנעול לכספת. העסק שלנו מספק שירותי מנעולנות לתושבי תל אביב והמרכז כבר יותר מ-30 שנה, וזוכה להצלחה בעיקר בזכות שילוב בין מסירות, מקצועיות ואמינות. כל המנעולנים המועסקים אצלנו מחזיקים בתעודות הסמכה, תעודת יושר ורישיון מטעם משטרת ישראל.

השירות שלנו מיועד עבור לקוחות המשתמשים בכספת בתוך הבית או העסק, וגם עבור ארגונים, חברות, בתי מלון ורשויות מקומיות. אנו חברים בארגון המנעולנים בישראל, ויש לנו תעודת משווק מורשה מטעם חברת "מולטילוק" העולמית. אצלנו לא תצטרכו להתפשר על איכות העבודה: כל לקוח מקבל יחס אישי וליווי מלא מהרגע הראשון. 

בחירת שיטה להחלפת מנעול לכספת


פריצה או החלפת מנעול מתבצעים בהתאם לסוג הכספת והמאפיינים שלה:

א. כספת פנימית – כספת מבוטנת בתוך קיר. המנעול של הכספת משמש כאמצעי האבטחה, והוא יכול להיות מכאני, חשמלי, דיגיטלי או ביומטרי. בכספות מסוימות קיימים מספר מנגנוני הגנה ואבטחה מקבילים,  לצד מנעולים משוכללים ואיכותיים. 

ב. כספת חיצונית – כספת המקובעת לקיר באמצעות דיבל ג'מבו חזק. החלפת המנעול מתבצעת בבית הלקוח או המשרד, לאחר הזמנת מנעולן מקצועי המזהה את שיטת הנעילה, ובוחר בהתאם את כלי העבודה.


 

צורת הכספת ואופן השימוש במנעול

 

הכספת בנויה בצורת תיבה חלולה ואחד מצדדיה משמש כדלת לאחסון התוכן. הגוף והדלת של הכספת עשויים לרוב ממתכת יצוקה כגון ברזל, והשימוש העיקרי בכספת הוא לצורך שמירת כספים, חפצי ערך ומסמכים מפני גניבה, נזק או גישה של גורמים לא רצויים. כדאי להחליף מנעול לאחר אובדן של צרור המפתחות, בעקבות תקלות חוזרות ונשנות או בשל רצון לשפר את מערך ההגנה והאבטחה.

מנעולן המגיע אל בית הלקוח או המשרד חייב לבחור את השיטה המתאימה עבור החלפת המנעול. יש כספות הפועלות רק עם מנגנונים ייחודיים ומתקדמים, לעומת כספות מסורתיות בהן ניתן להשתמש דווקא במנגנוני נעילה מסורתיים יותר. על מנת להחליף את המנעול נדרשים ידע, מיומנות ושעות אימון רבות. כך ניתן לשדרג את הכספת הקיימת ולהמשיך ליהנות ממנה לאורך שנים.

מחפשים שירותי החלפת מנעול לכספת באיזור תל אביב, רמת גן או פתח תקווה? לא יודעים עם מי להתייעץ לגבי תיקון מנעול בכספת ישנה?

חייגו בהקדם למספר 03-5468071, והזמינו שירותי פריצה במחיר ללא תחרות.

 
החלפת מנעול לכספת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
ZAP Group בניית אתרים