החלפת מנעול בדלת - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים למניעת נעילה בלתי מכוונת של דלתות

 

לא חסרים סיבות לכך שתישארו נעולים מחוץ לבית או דווקא כלואים בתוכו: המפתח נשבר או הלך לאיבוד, הדלת נטרקה בגלל רוח פרצים או אולי המנעול נשחק. אז מה עושים כדי למנוע נעילה בלתי מכוונת של דלתות? מקבלים טיפים מהמאמר הזה.

זה לא משנה אם נתקעתם בתוך השירותים בגלל שהמנעול נשבר או שהדלת נטרקה והשאירה אתכם חסרי אונים בחדר המדרגות. כך או כך עליכם לפנות למנעולן על מנת שיעזור לכם. אבל בהחלט ניתן למנוע מצבי ביש כאלה, באמצעות הטיפים הבאים.


•איך למנוע שבירת מפתחות במנעול? 

ילדים נוטים לשבור מפתחות. לכן, הפתרון הטוב ביותר עבור משפחות עם זאטוטים הוא מנעול צילינדר, כזה שיש לו מנגנון פרפר הפונה כלפי פנים. מנגנון כזה מונע את הצורך במפתח ואת סכנת השבירה שלו בחור המנעול. מנגנון מסוג זה הוא גם בטיחותי יותר, כיוון שהוא מאפשר לדיירי הבית להימלט מהבית בשעת חירום, כמו למשל בזמן שריפה. 

•איך לא תנעלו את עצמכם מחוץ לבית?

פעמים רבות מתקבלות קריאות לפריצת דלתות בגלל שהדלת נטרקה בזמן שיוצאים לזרוק את הזבל או בשל כל סיבה אחרת. אז קודם כל, צילינדר פרפר יכול למנוע גם מקרים כאלה, כיוון שהוא מרגיל את דיירי הבית לצאת אך ורק כשיש בידיהם מפתח. 

כמו כן, כדי שלא תצטרכו לקרוא כל פעם למנעולן, כדאי להשאיר מפתח אצל חבר טוב, קרוב משפחה או שכן אמין שאתם מכירים וסומכים עליו. רצוי לא להשאיר מפתחות מתחת לשטיח הכניסה, בעציץ, בתיבת הדואר או בתוך ארון החשמל. אנשים מפוקפקים מכירים את השיטות האלה, ועלולים לפרוץ אליכם.

•כיצד למנוע נעילה של חדרים פנימיים?

אמנם להינעל מחוץ לבית זה בהחלט לא נעים, אבל גם להינעל בתוך הבית ובמיוחד בתוך אחד החדרים כשאתם לבד, עלול להתגלות כחוויה טראומטית. לפעמים אנשים ננעלים בתוך חדר השירותים או המקלחת, חדרים שנוהגים לנעול מתוך כורח ההרגל, גם אם נמצאים לבד. לעתים הם לא מסוגלים לקרוא אפילו לעזרה, כיוון שאין בידם סלולר. מנעולן או אפילו דייר אחר של הדירה, עלול להתקשות לפרוץ את הדלת, גם אם ברשותו מפתח. 

על מנת להימנע ממצבים כאלה, רצוי שלא לסגור את סוגר הביטחון העליון בדלת ולאחר נעילת הדלת, להשאיר את המפתח מחוץ לחור המנעול. רצוי גם לא לנעול את דלתות החדרים, ואף רצוי לקחת טלפון אלחוטי או סלולר לשירותים ולמקלחת.

סוף מעשה במחשבה תחילה

שימוש נכון במנעולי הדלתות לצד נקיטת אמצעי זהירות יכול לעזור לכם להימנע מעוגמת נפש. אבל במידה ונקלעתם לסיטואציה שכזו, רצוי לשמור על קור רוח ולפנות לבית המנעול והמפתח – עסק המספק את שירותיו המקצועיים כבר למעלה מ- 30 שנה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1