כל הסיבות להחליף מנעול לאחר כניסה לדירה חדשה
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל הסיבות להחליף מנעול לאחר כניסה לדירה חדשה

 

עברתם דירה? בשעה טובה!

ההתרגשות בוודאי ממש בעיצומה. אבל – רגע לפני שאתם נחים מכל המאמץ, הרשו לנו לשאול אתכם שאלה: את המנעול החלפתם? אם כן – מעולה. אתם בהחלט יכולים לנוח. אם לא – חשוב מאוד שרגע לפני שתתיישבו, תזמינו מנעולן בתל אביב, שיחליף את המנעולים הקיימים.

וכל כך למה?

•כי אף פעם אי אפשר לדעת למי יש עותק של מפתח המנעול הקיים – גם אם רכשתם דירה חדשה מקבלן ובוודאי אם רכשתם דירה יד שנייה, יכול מאוד להיות שעותקים של מפתח שמתאים למנעול נמצאים אצל מאן דהוא. יכול להיות שהוא איש מאוד נחמד, אבל אף פעם אי אפשר לדעת. לטובת הרגשת הביטחון האישי שלכם ושל היקרים לכם, מומלץ מאוד להחליף מנעול, לקבל מפתח חדש שיש רק לכם ושתדעו בדיוק למי אתם נותנים עותקים ממנו, ולדעת שאתם בטוחים.

•כדי להיות בטוחים שהמנעול תקין – אין ספק, כי אמון בין אנשים הוא דבר חשוב ביותר, אבל אף פעם אי אפשר לדעת אם אומרים לכם את כל האמת. יכול להיות שהבעלים הקודמים של הדירה אומר שמדובר במנעול חדש שהוא החליף ממש לפני חודשיים, אבל אתם אף פעם לא יכולים להיות בטוחים. יכול גם להיות, שהקבלן בחר מתקן זול במיוחד כדי לחסוך בעלויות, והתוצאה היא שהמתקן הזה עלול להתקלקל בתוך זמן קצר בלבד. מכיוון שאם זה יקרה תצטרכו, בכל מקרה, להזמין מנעולן בתל אביב, עדיף שלא לעמוד בפני דלת נעולה ולנקוט בצעד הנכון מהתחלה.

בית המנעול והמפתח – לשירותכם ביום המעבר

על מנת שתוכלו ליהנות מהדירה החדשה שלכם כמה שיותר מהר, מומלץ להזמין את שירותי החלפת המנעול מראש. למעשה, ברגע שאתם יודעים את מועד המעבר, כדאי שתצרו קשר עם מנעולן בתל אביב שהחלפת מנעולים היא אחת מהתמחויותיו, ותתאמו איתו שעה נוחה להגעה. כך, כבר באותו יום של המעבר תוכלו לחוש את תחושת הביטחון הנעימה הזאת, ולשבת בערב על הספה בסלון כדי לנשום את האוויר של הבית החדש שלכם. 

צוות המנעולנים המוסמכים של בית המנעול והמפתח ישמח לספק לכם שירותי מנעולן בתל אביב ביום המעבר, ולבצע עבורכם החלפת מנעול מקצועית. אנו עובדים עם החברות המובילות בשוק ונוכל לספק לכם מתקן נעילה מתקדם, שיבטיח שתהיו כמה שיותר מוגנים.

להזמנת מנעולן מקצועי ליום המעבר המרגש חייגו עכשיו 03-5468071 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1