לשמור על המנעול לאורך זמן - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 דרכים לשמור על המנעול לאורך זמן

 

4 דרכים שיסייעו לכם לשמור על המנעול לאורך זמן


צוות המנעולנים של בית המנעול והמפתח ליקט עבורכם 4 טיפים מעולים שיסייעו לכם לשמור על המנעול שלכם תקין לאורך זמן ולהימנע ממצבים שבהם תזדקקו לעזרתו של מנעולן, בתל אביב ובכלל.

למרות שנדמה לנו, שמנעולים הם מוצרים חזקים ועמידים לאורך זמן, חשוב לדעת שגם הם עלולים להישחק, להישבר ולהתקלקל עם הזמן ו/או אם לא מתחזקים אותם כראוי. אבל, ישנן דרכים שיכולות בהחלט לסייע לנו לשמור עליהם, וליהנות מתחושת הביטחון שהם מספקים לנו – לאורך זמן.

•שמנו את מנגנון המנעול בתרסיסים ייעודיים בלבד – כשמנגנון המנעול משומן, יש סיכוי שהמתקן יחזיק מעמד במשך הרבה יותר זמן. עם זאת, מאוד לא מומלץ לשמן אותו בכל חומר סיכה, כי ישנם חומרים שעלולים לעשות את ההפך מהמטרה הרצויה, ולהזיק למנעול. שמן בישול, למשל, יהיה בחירה לא נכונה לטובת העניין. יש להשתמש אך ורק בשמן ייעודי המותאם לשימון מנעולים, כי רק שמן כזה יגן על המנעול באמת.

•הדלת ננעלה? אל תנסו לפרוץ אותה בעצמכם – כל ניסיון פריצה שתנסו לבצע באמצעות סכין, אולר, מספריים או כל מכשיר אחר שישנו בידכם ושאינו מכשיר פריצה ייעודי, עלול לגרום למנעול נזק בלתי הפיך ולגרום לכך שגם למנעולן בתל אביב יהיה קשה לבצע את הפריצה. בנוסף, הדבר עלול לגרום להרס מוחלט של המנעול, דבר שעלול לגרור אתכם להוצאות מיותרות על מנעול חדש. כשתזמינו מנעולן מקצועי, הוא בדרך כלל ידע איך לפתוח את הדלת מבלי להסב נזק משמעותי לה או למנעול. 

•בצעו שכפול מפתחות רק במקום המוסמך לכך – ישנם מקומות רבים בהם ניתן לשכפל מפתחות, אבל לא בכל מקום יבצעו עבורכם שכפול איכותי. שכפול לא מוצלח של מפתח עלול לשחוק את המנעול ולגרום לבלאי, שיכול להביא להריסתו המוחלטת. לכן, חשוב לשכפל את המפתחות רק במקום מוסמך ולבדוק את כל העותקים שקיבלתם כדי לוודא שהם שוכפלו כראוי. אם אתם נתקלים בקושי לסובב מפתח במנעול – אל תשתמשו בו ופנו למנעולן בתל אביב שיתקנו. 

•פתחו את הדלת רק במפתח שמתאים למנעול – זה קורה הרבה פעמים הרגע של הסחת הדעת – אתם מכניסים למנעול מפתח שנכנס אבל לא מתאים. במקרה כזה בוודאי תפעילו יותר כוח כדי לסובב את המפתח, מה שעלול לגרום לשבירתו או להסב נזק למנעול. ההמלצה שלנו: סמינו כל מפתח באמצעות מדבקה או צבע, וכך יהיה לכם קל יותר לזהות את המפתח המתאים לכל דלת. 

בכל מקרה של בעיה או תקלה במנעול, או אם אתם צריכים לשכפל מפתח במקום מקצועי ובאחריות מלאה – פנו אל בית המנעול והמפתח וקבלו שירותי מנעולן בתל אביב ובכל אזור המרכז – ברמה אחת מעל עולם.

לקבלת שירות חייגו 03-5468071 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1