מנעולן בהרצליה באישור משטרת ישראל 24 שעות- בית המנעול
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 

מנעולן בהרצליה

 

 
גרים באיזור השרון הדרומי ורוצים להחליף מנעול בבית או במחסן? עובדים בתעשיית ההיי טק של הרצליה פיתוח וזקוקים לשירותי פריצה? 

חייגו למספר 03-5468071 והתעניינו לגבי הזמנת מנעולן בהרצליה.

 

בית המנעול והמפתח נמצא ברחוב אבן גבירול 152 בתל אביב, אך מציע את שירותיו גם עבור תושבי הרצליה ואיזור השרון הדרומי. אנחנו יודעים שהמרחק אינו מהווה פקטור משמעותי בהזמנת שירותי מנעולנות. מבחינתנו, הדבר החשוב הוא להגיע בזמן ולא להתפשר על איכות העבודה. 

אנו מוכנים לספוג את עלות הנסיעה ולהתייצב במשך 24 שעות ביממה לרשות הלקוחות. מעבר לכך, הסניף שלנו פתוח בשעות פעילות נוחות, ולאורך השנים צברנו ניסיון בעבודה מול לקוחות פרטיים, חברות, רשויות מקומיות ועוד.

היתרונות של הזמנת מנעולן בהרצליה דרכנו


הזמנת מנעולן בהרצליה דרך בית המנעול והמפתח מבטיחה מספר יתרונות ייחודיים:

א. שירותים והתנהלות – אנו מבצעים כל עבודה הקשורה לענף המנעולנות, לרבות פריצת מנעולים, שכפול מפתחות, החלפה והתקנה של מנעולים ביומטריים או דיגיטליים והתקנה מקצועית של דלתות סורגים. תושבי הרצליה או בעלי חברות בשרון הדרומי לא צריכים לבזבז זמן וכסף על התנהלות מול גורמים שונים. פשוט פונים אלינו ומרכזים את כל הדרישות במקום אחד. 

ב. אישורים והסמכות – נציגינו פועלים באישור משטרת ישראל ומחזיקים בשלל הסמכות מקצועיות. מנעולן המגיע ללקוח בהרצליה עושה זאת רק לאחר שהוא עובר בהצלחה שורה ארוכה של מבחנים, בדיקות והתאמות. 

ג. מהירות וזמינות – לקוחות שמתגוררים או עובדים בהרצליה לא צריכים להמתין זמן רב עד הגעת מנעולן. מי שבוחר בנו נהנה ממהירות ללא פשרות, זמינות מלאה ובעיקר עבודה מקצועית במחיר משתלם. 

 

איזורי שירות מרכזיים בהרצליה

 

הרצליה נמצאת על מישור החוף ובמרחק של 10 ק"מ צפונית לתל אביב. היא מכילה פני שטח מגוונים וחיים בה מעל 90,000 תושבים. מלבד חוף הים, המרינה והשטחים הירוקים מציעה הרצליה שכונות מגוונות ורמת חיים גבוהה. השכונה הצפונית ביותר בהרצליה היא נחלת עדה ובה ישנם שני בתי כנסת. הזמנת מנעולן מתבצעת בשכונה הזו לכל אורך השבוע, כולל ימי שבת בהם מתבצעות עבירות רכוש, גניבה או פריצה.

הזמינות של מנעולן בהרצליה רלוונטית גם עבור איזור שירות אחרים בעיר. בהרצליה פיתוח לדוגמא יש כמות גבוהה של ניסיונות פריצה, הנבלמים על ידי מנעולים מתקדמים ומשוכללים. גם בשכונה זו כדאי להתעניין לגבי הזמנת מנעולן ושיפור הביטחון האישי. 

לא סומכים על שירותי פריצה באיזור הרצליה? חייגו למספר 03-5468071 ותוכלו להזמין מנעולן מקצועי עד פתח הבית או העסק.

 
מנעולן בהרצליה - שרות עד הבית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
ZAP Group בניית אתרים