מנעולן במרכז באישור משטרת ישראל 24 שעות- בית המנעול
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 

מנעולן במרכז

 

 
גרים באיזור המרכז ורוצים להחליף מנעול בדלת? עובדים בתל אביב ומעוניינים בפתרונות מיגון חדשים? תקועים מחוץ לרכב ברמת גן או בפתח תקווה? 

חייגו 03-5468071, והזמינו מנעולן במרכז מבית המנעול והמפתח.
 


בבית המנעול והמפתח מתחייבים לתת מענה על כל צרכי המנעולנות של תושבי גוש דן והמרכז. בניגוד לעסקים אחרים המתמקדים בשכונות מגורים ספציפיות בלבד, אנו מובילים כבר מעל 30 שנה את תחום המנעולנות בתל אביב, רמת גן ופתח תקווה בו זמנית. 

רק אצלנו תמצאו צוות מיומן המסוגל להגיע לכל יעד בגוש דן בתוך זמן קצר. אנו מספקים שירות בשעות פעילות נוחות וזמינים במשך 24 שעות ביממה עבור מקרים מיוחדים. בבית העסק שלנו לא נבהלים מפקקים או עומסי תנועה: אנו מכירים היטב את איזורי המגורים והעסקים ברחבי המרכז, מחזיקים בציוד מקצועי ומתואמים באופן מלא מול רשויות השיטור והביטחון.

מדוע משתלם להיות חבר בארגון המנעולנים בישראל?

אנחנו גאים להיות חברים בארגון המנעולנים בישראל, ומציעים ללקוח ליהנות מיתרונות רבים. ראשית, זהו ארגון האחראי על מיסוד ענף המנעולנות בארץ. הארגון בוחן את רמת מוצרי הנעילה המשווקים על ידינו, קובע את דירוגם ומפרסם את התוצאות לטובת הציבור הרחב. שנית, חברות בארגון המנעולנים מאפשרת לנו לאכוף את חוקי המדינה. מנעולן במרכז החבר בארגון תמיד זוכר את האמון הציבורי המוענק לו, מתרחק מחוסר היושר ומקפיד על אמינות והוגנות.

מבחינתנו זו היא זכות להיות חברים בארגון המנעולנים בישראל. אנו מציבים קריטריונים מחמירים עבור כל מנעולן המצטרף לשורותינו, ומציעים גם לתושבי המרכז להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים. 

 

מנעולן במרכז במחיר הוגן

 

תושבי המרכז לא אמורים לשלם מחירים גבוהים מהרגיל על הזמנת שירותי מנעולן. למרות יוקר המחיה[ והפערים בין עלות השירותים והמוצרים במרכז ובפריפריה, מנעולן הוא איש מקצוע עם יכולות מיוחדות: רק באמצעות הזמנת מנעולן ניתן לפרוץ דלתות בתים או רכבים מבלי לגרום נזק לרכוש. המנעולן מתייצב לרשות הלקוחות באופן מיידי, מגיע עם ארגז כלים מגוון, ומגיב בזמן אמת לתקלות בלתי צפויות.

אחוז הפריצות ועבירות הרכוש באיזור המרכז גבוה באופן יחסי. מומלץ להתייעץ עם מנעולן במרכז לגבי שיטות אבטחה חדשות כגון:

-החלפת מנעולים וצילינדרים ישנים

-התקנת מנעולים ביומטריים

-שילוב מנעולים דיגיטליים במערך ההגנה והאבטחה

-החלפת מפתחות לאחר אובדן 

-שכפול שלטים לרכב ולשערי כניסה


גרים במרכז ולא רוצים לוותר על ביטחון אישי בבית או במשרד? כדאי שתחייגו 03-5468071,  ותזמינו מנעולן עוד היום.


 
מנעולן במרכז מורשה מולטילוק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
ZAP Group בניית אתרים