מנעולן ברמת גן באישור משטרת ישראל 24 שעות ביממה - 30 שנות מצויינות !
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנעולן ברמת גן

 


עובדים באיזור רמת גן? סובלים מבעיות במנעול הדלת או המשרד? תקועים מחוץ לרכב בגוש דן? 
נציגי בית המפתח עומדים לרשותכם במספר 03-5468071 עם כל שירותי הפריצה.

 

בית המנעול והמפתח מספק שירותי פריצה מקיפים עבור תושבי גוש דן. מלבד הקצאה מיידית של מנעולן ברמת גן מאפשר העסק שלנו גם הזמנת מנעולנים לתל אביב, פתח תקווה ואיזורים נוספים. אנו מכירים היטב את מחוז המרכז, ומחזיקים ב-30 שנות ניסיון מעשי. יש לנו את הידע ואת ארגז הכלים הדרושים לפתור עבורכם שלל בעיות מתחום המנעולנות. 

הזמנת מנעולן ברמת גן יכולה להתבצע דרכנו עבור פריצת מנעולים מכל הסוגים, פריצת רכבים מבלי לגרום נזק, שכפול מפתחות ושלטים, התקנת כספות והתקנת מנעולים חדשים, דלתות וסורגים. שעות הפעילות שלנו נוחות, ולרשות הלקוחות עומדים מנעולנים מקצועיים הזמינים 24 שעות ביממה. הצוות שלנו מונחה לספק לכל תושבי רמת גן ואנשי העסקים המגיעים אל העיר את השירות הטוב ביותר. בואו לנסות אותנו, ולא תצטרכו להתפשר על תחושת הביטחון שלכם.

 
מנעולן ברמת גן - מפת העיר לשירותכם
 


 

מתי כדאי להזמין מנעולן ברמת גן?

 

יש שירותי פריצה אותם כדאי לקבל רק באמצעות הזמנת מנעולן המתמחה באיזור רמת גן:

א. שכפול מפתחות בבתים שכורים – רמת גן מאכלסת תושבים צעירים רבים המחליפים דירות לעיתים קרובות. עם זאת, השכרת דירה ברמת גן מלווה בצרכים כגון החלפת מנעולים או שכפול מפתחות. אנו מודעים להוצאות הגבוהות של סטודנטים ברמת גן, ולכן מציעים מחירים אטרקטיביים במיוחד. 

ב. החלפת מנעולים במשרדים ועסקים – רמת גן היא עיר העסקים המרכזית של גוש דן. מאות אלפי אנשי עסקים, עובדים ומנהלים מגיעים מדי יום אל משרדים המפוזרים לכל אורך ורוחב רמת גן. כדאי להזמין מנעולן בכל מקרה של פגיעה באבטחת העסק או כדי למנוע פריצות וגניבות. בנוסף, התייעצות עם מנעולן מאפשרת עמידה בדרישות של חברות הביטוח כלפי משרדים ועסקים.

ג. פריצת רכבים – רמת גן היא עיר צפופה, אך רבים מגיעים אליה עם רכב פרטי. מצד שני, אובדן מפתחות עשוי לגרום בעיות, ולחייב את בעל הרכב להזמין איש מקצוע. מנעולן מספק שירותים מגוונים עבור פריצת רכבים, ומציע בין היתר שכפול מפתחות, החלפת סוויץ', ניתוק אימובילייזר, תיקון דלתות, קידוד שבבים ועוד. 

לסיכום, כדאי להזמין מנעולן ברמת גן בסיטואציות לא צפויות המחייבות מעורבות של גורם מנוסה ומיומן. אנחנו בבית המנעול והמפתח מזמינים אתכם ליהנות משירותי פריצה מלאים במחירים הוגנים במיוחד. 

נמאס לכם להיתקע מחוץ לרכב? רוצים להחליף את המנעולים בדירה השכורה או במשרד הפרטי? חייגו עכשיו 03-5468071


 

 
בית המנעול והמפתח - מנעולן ברמת גן לשירותך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1