מנעולן 24 שעות - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנעולן 24 שעות

 
 
 

הדלת נטרקה ואתם נעולים מחוץ לבית? זקוקים ברגעים אלו ממש לשירותי פריצה? מעוניינים לשמור בהישג יד טלפון של מנעולן 24 שעות? 

הפתרון לכל הבעיות מחכה בבית המנעול והמפתח: חייגו 03-5468071, ונגיע אליכם בהקדם.

בית המנעול והמפתח הוא עסק מוכר הפועל באיזור המרכז כבר מעל 30 שנה. מלבד שעות הפתיחה בהן ניתן להגיע אלינו, כדי לבצע שכפול או להתעניין לגבי שירותי פריצה, אנו מפעילים מערך של מנעולנים הזמינים עבור הלקוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

מבחינתנו, הזמינות היא חלק בלתי נפרד מהקריטריונים הנדרשים ממנעולן. אנו מבינים כי מנעולן לא יכול להרשות לעצמו להגביל את הלקוח. המשימה שלנו היא לספק שירותי פריצה באופן מהיר ויעיל. אצלנו לא מוותרים על זמינות לטובת חיסכון בעלויות. פנו אל אחד מנציגנו ותוכלו לשמוע פרטים נוספים על מנעולן 24 שעות ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

הייחודיות של מנעולן 24 שעות


הפעלת מנעולנים מסביב לשעון וגם בשבתות, בחגים ובמועדים מיוחדים מסובכת יותר מכפי שנהוג לחשוב. מבחינה מעשית, המנעולן חייב להיות עירני ולתפקד גם בשעות הקטנות של הלילה. המנעולן נושא עמו ארגז כלים מגוון, וכך מתמודד עם תקלות בלתי צפויות בצילינדרים, במנעולים או בדלתות. מעבר לכך, איש מקצוע שעובד 24 שעות ביממה חייב להחזיק בהסמכה הדרושה. 

מלבד שירותי חירום, אלו הנושאים העיקריים בהם מתמחה מנעולן:

-פתרונות מעשיים לגבי אחזקת מערכות מנעולנות

-התמחות בענף המנעולנות למגזר הפרטי והציבורי

-מניעת ליקויי התקנה

-פריצה וביטחון בהתאם לתכנית מתאר 

-היכרות עם היבטים משפטיים של שירותי פריצה

-החלפת מנעולים בשטח

מנעולן 24 שעות פועל מתוך תחושת שליחות. עליו להבין כי לקוח הזקוק לפריצה מהירה לא יכול להרשות לעצמו לוותר על אמינות, בטחון אישי ומהירות. המנעולן מתאים בין המוצרים והחומרים, בין היתר על מנת לשפר את הביצועים ולספק שירותים למבנים, משרדים, דירות, תעשיות, מפעלים, מחסנים, רכבים ואמצעי תחבורה אחרים. 

אנו בעסק מוכנים לקחת את האתגר ולהציע שירותי פריצה 24 שעות ביממה. בואו לנסות אותנו ולא תתחרטו: שמרו את מספר הטלפון שלנו בהישג יד, קבלו המלצות מלקוחות קודמים או הגיעו אל סניף העסק על מנת להתרשם מקרוב מהציוד המתקדם. 

לא מוכנים לשלם מחיר מופרז על פריצה בסופי שבוע? זקוקים למנעולן השומר על האינטרסים שלכם? רוצים לשפר את האבטחה בבית או בעסק ולא יודעים עם מי להתייעץ? השאירו פרטים באתר ואנו נדאג לכל השאר.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1