ננעלתם מחוץ לבית? הנה כמה טיפים - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ננעלתם מחוץ לבית? – 6 דברים שחשוב לדעת

 
 
 

ננעלתם מחוץ לבית? הדלת נטרקה ונתקעתם בפנים?

מנעולן בתל אביב של בית המנעול והמפתח מספק לכם את כל הטיפים שחשוב שתדעו כדי שזה לא יקרה שנית.

אם ננעלתם פעם מחוץ לבית או בתוכו, אתם בוודאי מכירים את התחושה הלא נעימה של לעמוד מול דלת סגורה, ולא "סתם" דלת – הדלת של הבית שלכם. אם זה קרה לכם, בוודאי הזמנתם מנעולן בתל אביב או בכל מקום אחר שבו הייתם, על מנת שיפרוץ את הדלת ויאפשר לכם להיכנס או לצאת. מכיוון שזה דבר שכרוך באי נעימות, בבזבוז של זמן ובעלות כספית, החלטנו להביא לכם מספר טיפים שיסייעו לכם להימנע ממקרים שכאלה בפעם הבאה.

מניעת שבירה של מפתח בתוך המנעול

אחת הסיבות הנפוצות לכך שהדלת לא נפתחת היא, שהמפתח נשבר בתוך המנעול. זה קורה בדרך כלל כשהילדים מנסים לפתוח את הדלת בעצמם, אבל זה יכול לקרות גם למבוגרים. על מנת למנוע מצבים שכאלה, מומלץ להתקין בדלת מנעול צילינדר עם מנגנון פרפר – מנעול שבצדו הפנימי יש מפתח קבוע. מתקן כזה מונע מצב שבו המפתח נשבר וכן מצב שבו ננעלים כשנמצאים בתוך הבית פנימה. חשוב לציין, שמנגנון כזה הוא גם בטיחותי יותר, משום שהוא מאפשר לדיירים להימלט מהבית מהר יותר בשעת חירום (לא צריך לחפש את המפתח).

מניעת היתקעות מחוץ לבית

הדרך הטובה ביותר להימנע ממצב שבו אתם חוזרים מהעבודה או מכל מקום אחר ולא יכולים להיכנס הביתה כי אין לכם מפתח (שכחתם אותו בעבודה, הוא אבד או נגנב וכד'), היא להשאיר עותק נוסף שלו אצל השכן/ה או אצל  חבר או קרוב משפחה שגרים קרוב. כך, גם אם המפתח לא יימצא בידכם – תוכלו קודם כל להיכנס הביתה ולטפל במצב לא כשאתם עומדים במסדרון. רצוי מאוד לא להשאיר מפתחות בארון החשמל, בעציץ או מתחת לשטיחון הכניסה, כי הרבה פורצים כבר מכירים את השיטות האלה וזה יכול לגרום לכך שכשתחזרו לא רק שתעמדו מול דלת נעולה, אלא גם שתגלו שמישהו לקח לכם את התכולה.

מניעת נעילה של חדרים פנימיים

גם להינעל בתוך הבית יכול להיות מצב לא נעים, בעיקר אם אתם נעולים כשאף אחד לא בבית ודלת הכניסה נעולה כשהמפתח בפנים. במקרה כזה גם אם תצליחו בדרך כלשהי להזמין מנעולן בתל אביב או בכל מקום אחר בו אתם מתגוררים, יהיה לו קשה לפרוץ את הדלת ואתם יכולים למצוא את עצמכם נעולים למשך זמן רב. לכן, כדאי מאוד שתמיד יהיה אתכם טלפון סלולרי, וכדאי גם לדאוג להוציא את המפתח מהמנעול של דלת הכניסה ולא לסגור את הבריח, כדי שאם יהיה צורך – פורץ הדלתות יוכל להיכנס לביתכם יחסית בקלות. 

סוף מעשה במחשבה תחילה

שימוש נכון במנעולי הדלתות, לצד נקיטת אמצעי הזהירות שהובאו לעיל, יכולים לעזור לכם להימנע מעוגמת נפש. אבל, אם בכל זאת נקלעתם לסיטואציה כזאת, רצוי לשמור על קור רוח ולהזמין מנעולן בתל אביב מטעם בית המנעול והמפתח. 

מובטח לכם שתקבלו שירות מקצועי, אמין ומהיר, שייחלץ אתכם מהמצב – תרתי משמע.

להזמנת מנעולן מוסמך ומנוסה חייגו עכשיו 03-5468071 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
ננעלתם מחוץ לבית? – 6 דברים שחשוב לדעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1