פורץ מנעולים מוסמך באישור משטרת ישראל 24 שעות ביממה 30 שנות מצויינות
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פורץ מנעולים

 

מעוניינים להזמין פורץ מנעולים לבית או לעסק? תקועים מחוץ לרכב וזקוקים למנעולן באמצע הלילה? רוצים לקבל הצעת מחיר על שכפול מפתחות? רכזו את כל השאלות שלכם בבית המנעול והמפתח!

בית המנעול והמפתח הוא עסק הפועל בתחום המנעולנות כבר עשרות שנים. העסק מנוהל על ידי דור שני בענף, מציע שירות מקצועי ומדויק ללקוחות, ומקפיד על עבודה בסטנדרטים הגבוהים בישראל. אצלנו בעסק מכירים בחשיבות של הסמכה ארוכה וצבירת ניסיון מעשי. 

המנעולנים שלנו עוברים מבחנים קשים ומחזיקים בתעודת יושר ואישור מטעם משטרת ישראל. אנו מאבחנים את הבעיה בצורה מקצועית, ומספקים ללקוח פתרון מהיר. מעבר לכך, אצלנו הדגש הוא על שביעות הרצון של הלקוח.

בית העסק שלנו מחויב להתחשב בצרכים של הלקוח, בהעדפות האישיות שלו ובתקציב העומד לרשותו. עם זאת, אנו מבינים כי לקוחות מהשורה לא מחזיקים בידע וברקע המקצועי הדרושים לקבלת החלטה נכונה ומושכלת. לפיכך, אנו מציעים שירותי פריצה מגוונים תחת קורת גג אחת. שעות הפתיחה שלנו נוחות במיוחד ושירותי החירום ניתנים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המשמעות ברורה: אם נתקעתם מחוץ לבית ואתם חייבים לדבר עם פורץ מנעולים, יש רק בית אחד שיגרום לכם להרגיש בנוח. 


 
פורץ מנעולים מוסמך
 

ההכשרה של פורץ מנעולים מקצועי

 

פורץ מגיע אל בית הלקוח והעסק במטרה לפתור עבורו בעיות מנעולנות. יחד עם זאת, אף איש מקצוע לא יכול לעמוד בדרישות המצופות ממנו במידה והוא אינו מחזיק בהכשרה הדרושה. לא רבים יודעים זאת, אך קורס שבסיומו ניתן לקבל תעודת פורץ מקיף שורה ארוכה של נושאים:

-מבוא, עקרונות וסקירה על ענף המנעולנות בעבר ובעתיד

-סוגי מנעולים, צילינדרים ומערכות אבטחה

-הבדלים בין מנעולי וזיהוי מכשור מיוחד לביצע פריצה

-שכפול ושחזור מפתחות

-עבודה באמצעות קיסמים ונחשים

-הכנת מפתח ללא צילינדר

-תורת הדגדוג ואמצעי הגנה

-דרישות חברת הביטוח

בשלב הראשון של הכשרת מנעולן מתמקד הקורס בהקניית מידע עיוני בלבד. רק בשלבים הבאים מתנסה המנעולן בפריצה בפועל, בין היתר על מנת לזהות חוזקות וחולשות ולקבל חוות דעת של אנשי מקצוע. עם תום ההכשרה מצטרף המנעולן אל בית העסק המוביל שלנו ועובר חפיפה ארוכה במטרה לענות על דרישות הלקוחות. 

אנחנו מאמינים שהכל מתחיל ביסודות ומזמינים אתכם ליהנות מהתוצאה. אצלנו אין מקום לפשרות וכל סוגי הפריצה מתבצעים בהקפדה על הוראות משטרת ישראל, חברות הביטוח ויצרניות המנעולים המובילות בעולם. 

רוצים לבדוק את השירות שלנו? חייגו עכשיו 03-5468071 כדי להזמין פורץ מנעולים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1