פריצת כספות באישור משטרת ישראל 24 שעות- בית המנעול
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פריצת כספות

 

משתמשים בכספת לאחסון ציוד יקר ערך? רוצים להחליף את המנעול של הכספת בבית או במשרד?זקוקים בהקדם לפריצת כספות ולא יודעים למי לפנות?

בבית המנעול והמפתח יתאמו עבורכם פתרון מיידי.

בית המנעול והמפתח הוא עסק המציב בראש סדר העדיפויות את הטיפול המהיר והיעיל ביותר עבור שירותי מנעולנות. מלבד פריצת דלתות, מנעולים או החלפת צילינדרים, העסק מתמחה בכספות וציוד אבטחה אישי. אנחנו מכשירים מנעולנים מקצועיים, ומקפידים על תקופת חפיפה הולמת וראויה. אצלנו תמצאו רק מנעולנים עם ניסיון, תעודת יושר ואישור מיוחד מטעם משטרת ישראל.

תקועים עם כספת שלא נפתחת? חייגו עכשיו 03-5468071 והזמינו מנעולן מקצועי.

הידע והניסיון שצברנו לאורך 30 שנה בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר בשירותי פריצת כספות. ראשית, אפשר להביא אלינו את הכספת ולהתעניין לגבי החלפת מנעול או שיפור מנגנון ההגנה. אנו פתוחים במשך 6 ימים בשבוע, בשעות נוחות ואטרקטיביות עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. שנית, ניתן להזמין דרכנו מנעולן עד פתח הבית או העסק במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

פריצת כספות על ידי איש מקצוע

 

רוב הלקוחות חוששים להזמין אדם זר עבור פריצה של דלתות, מנעולים או כספות. יחד עם זאת, ברוב המצבים לא ניתן לבצע את הפריצה באופן עצמאי, ולכן נדרשת מעורבות מקצועית. כאן המקום להזכיר כי פריצה על ידי מנעולן מוסמך מונעת חלק גדול מהבעיות. מעבר לכך, איש מקצוע בעל ניסיון יודע איך לפרוץ את הכספת מבלי לגרום לה נזק. 

אלו התכונות הנדרשות ממנעולן המעוניין לספק שירותי פריצה עבור כספות:

-היכרות מעמיקה עם כל סוגי הכספות ללא יוצא מן הכלל

-התמחות בפריצת מנגנוני נעילה מורכבים

-הבחנה בין כספות דיגיטליות, מכאניות, אלקטרוניות, ביומטריות וכדומה

-מיומנות ושעות אימון רבות

-התאמה של הציוד והמכשור לביצוע הפריצה

-שילוב טכניקות ושקלול נתונים בזמן אמת


 
לפריצת כספות חייגו עכשיו לבית המנעול והמפתח!
 

ההכשרה שעובר מנעולן במהלך קורס מקצועי אינה מספיקה לצורך פריצה יעילה ומהירה של כספות. קורס מנעולנים מתמקד רק בפן התיאורטי והעיוני של הפריצה, ואינו מביא בחשבן את הקשיים המתעוררים בשטח. הפקטור היחיד שיכול להפריד בין חובבן לבין מנעולן מקצועי הוא ניסיון: ככל שהמנעולן מנוסה ומיומן יותר, כך סביר להניח כי סיכויי ההצלחה של הפריצה יגדלו בצורה משמעותית. 

כספת היא בית קיבול מאובטח לשמירת כספים, חפצי ערך ומסמכים מפני גניבה או גישה של גורמים לא רצויים. אנו לא ממליצים להקל ראש בחשיבות הכספת, ומציעים לבצע פריצות רק בליווי איש מקצוע מוכר ומנוסה.

רוצים לקבל הצעת מחיר על פריצת כספות? השאירו פרטים באתר או חייגו 03-5468071.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1