פריצת מנעול למחסן באישור משטרת ישראל 24 שעות- בית המנעול
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 

פריצת מנעול למחסן

 

 

פריצת מנעול למחסן היא משימה קשה יותר מכפי שנהוג לחשוב – אל תבצעו אותה לבד. 

מנעולנים מבית המנעול והמפתח מחזיקים בניסיון של עשרות שנים בפריצה של כל סוגי המנעולים הקיימים. העבודה שלנו החלה כבר מעל 30 שנה בפריצות עבור בתים פרטיים, בתי עסק ומוסדות ציבור ברחבי המרכז וגוש דן, אך כיום שירותינו מספקים סל פתרונות מגוון ואטרקטיבי. 

מעבר לכך, אנו מציעים זמינות בלתי מתפשרת של 24 שעות ביממה. כל לקוח יכול ליצור קשר עמנו דרך אתר האינטרנט או בטלפון 03-5468071. אנו מתחייבים לתת מענה מהיר, אדיב וסבלני, ולהסביר על שירותי הפריצה עוד טרם תחילת העבודה בפועל.

השאירו פרטים באתר ואחד מנציגי בית המנעול והמפתח יספק לכם הצעת מחיר משתלמת.

 

אצלנו יש הבדל משמעותי בין פריצת מנעול למחסן לבין פריצה של מנעולי דלתות, רכבים, סורגים, שערים וכדומה. אנו מכירים בחשיבות של מחסנים ומבצעים את הפריצה ללא נזק לרכוש ולמבנה. דרכנו ניתן ליהנות ממקצוענים שמשתמשים בכלי העבודה המובילים בעולם. כל אחד מהמנעולנים שלנו עובר הסמכה ארוכה, המאפשרת לו להגיב בזמן אמת אל צרכי הלקוחות. יתרה על כך, אנו מגיעים במהירות, ולכן מונעים נזקים בלתי הפיכים למחסן האישי או למקום העבודה.

מה מאפיין פריצת מנעולים למחסן?


הניסיון מראה כי יש מספר מאפיינים ייחודיים המלווים שירותי פריצה עבור מחסנים:

1. בית או עסק – בעוד פריצת רכבים מתבצעת לרוב עבור לקוחות פרטיים, מחסנים הם פתרון אחסון נפוץ בבתים ובעסקים. עבור בתים פרטיים הצורך במחסן נובע מרצון לשמור על ציוד אישי ורגיש, בעוד בעסקים המחסן הוא חלק בלתי נפרד מהמלאי. 

2. סוגי צילינדרים – מנעול או צילינדר המתאימים לדלת של בית פרטי או רכב לא תמיד מתאימים למחסנים. במילים אחרות, איש מקצוע הפורץ מנעול של מחסן חייב להכיר את מערכת האבטחה, ולזהות את הרגישויות המיוחדות שלה.

3. אמינות ובטיחות – פורץ המגיע למחסן עשוי להיחשף אל ציוד רגיש. מבחינת הלקוח, הדבר החשוב ביותר הוא להקפיד על הזמנת פורץ בעל תעודת יושר ואישור מטעם משטרת ישראל. 

מחסן נעול פוגע באיכות החיים של לקוחות פרטיים ועלול למנוע התנהלות שגרתית בבתי עסק. מבחינת המנעולנים שלנו, כל מחסן ראוי לפריצה איכותית ומשובחת במחיר משתלם. 


רוצים לברר לגבי שירותי פריצה שונים? מעוניינים להחליף מנעול במחסן ולשפר את רמת האבטחה? זקוקים לפריצה מהירה ולמנעולן מנוסה?

 חייגו 03-5468071 או השאירו פרטים באתר, ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

 
פריצת מנעולים מקצועית למחסן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
ZAP Group בניית אתרים