פריצת רכבים - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פריצת רכבים

 
 
 

נתקעתם עם הרכב ואין לכם אין לפתוח אותו? הסוללה בשלט נגמרה? זקוקים לפתרון מהיר ויעיל? חייגו 03-5468071 והזמינו שירותי פריצת רכבים מבית המנעול והמפתח.

בית המנעול והמפתח זמין בכל עת עבור תושבי גוש דן שנתקעים מחוץ לרכב. העסק שלנו פועל באישור משטרת ישראל, ומספק שירות מהיר ויעיל בכל רחבי תל אביב, פתח תקווה ורמת גן. אנו מעמידים לרשות הלקוח מעל 30 שנות ניסיון במרחק שיחת טלפון אחת. בנוסף, כל אחד מבין חברי הצוות שלנו מונחה לספק שירות אדיב גם במקרי חירום ובשעות הקטנות של הלילה.

אנו מציעים מחירים אטרקטיביים ויכולים להרשות לעצמנו להציב סטנדרטים גבוהים מאוד. יש לנו את הניסיון, הידע והיכולת לספק שירותי פריצה במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. העסק שלנו רשום ומפוקח על ידי ארגון המנעולנים בישראל, אנו משווקים מורשים מטעם חברת "מולטילוק" העולמית, ובין לקוחותינו ניתן למצוא חברות השכרה וגופים גדולים במשק. 

פריצת רכבים מדגמים שונים


לא כל מנגנוני הנעילה של הרכבים זהים. את ההבדל הבולט ביותר אפשר לראות בסוגי מפתחות, ובאופן בו הם מאפשרים נעילה או פתיחה. לצד מפתח אימבולייזר רגיל בתוספת שבב שמחירו 150-500 ש"ח, ישנו גם מפתח שלט אימובילייזר בתוספת שבב ושלט לפתיחת הרכב, תא המטען והדלתות מרחוק. מחירם של מפתחות אלו גבוה יותר, ועומד על 400-2,500 ש"ח. בנוסף, הדור הבא של המפתחות מציע טכניקת KEYLESS ENTRY: שלט אוטומטי עם להב נסתר המשמש לפתיחת הרכב במצבי חירום. 

פריצת רכבים מחייבת זיהוי מיידי של סוג המפתח ומנגנון הנעילה. מנעולן המגיע עם רקע עיוני בלבד לא תמיד מסוגל להתמודד עם מנעולים מורכבים, בעיקר בדגמים חדשים של רכבי יוקרה. לעומת זאת, מנעולן עם ניסיון יבצע את הפעולות הנדרשות ישיג פריצה אופטימאלית ללא נזק לרכוש. כך תזהו מנעולן מקצועי:

1. ציוד – ודאו כי המנעולן מגיע אליכם עם ציוד הכולל מלחציים ניידים, מכשירי קידוד ושכפול, סט מפתחות, כרית לפתיחת רכבים, מדגדג למנעול דלת, מאריך מוט, חולץ מפתחות שבורים מצילינדר ועוד. 

2. תעודה מזהה – מנעולן אמור לבקש מכם להציג תעודה מזהה לפני תחילת העבודה. במידה והוא מוותר על ההנחיה, העדיפו איש מקצוע אחר שמקפיד על ההוראות, ואינו עובר על החוק. 

3. מחיר – נסו לבצע השוואת מחירים עוד לפני שהמנעולן מגיע. אל תתנו לו לנצל את חוסר האונים שלכם לצורך גביית מחיר מופרז. עם זאת, זכרו כי ההצעה הזולה היא לא תמיד הטובה ביותר. בדקו את הניסיון, את ההכשרה ואת התעודות של המנעולן, והסכימו לשלם רק מחיר ששווה את התועלת.

זקוקים לשירותי פריצה באמצע הלילה? נמאס לכם להיתקע בחנייה? חייגו 03-5468071 וצרו קשר עם נציגינו.

 
פריצת רכבים 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1