שירותי פריצה באישור משטרת ישראל 24 שעות- בית המנעול
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי פריצה

 

המפתח שוב נתקע במנעול? לא מצליחים לפתוח את הרכב? מבזבזים זמן על המתנה לטכנאי שירות? פנו אל בית המנעול והמפתח ובואו לשמוע על מגוון שירותי פריצה.

בית המנעול והמפתח גאה להציע לכל תושבי המרכז שירותי פריצה במחיר משתלם. אנו מבינים כי הדבר החשוב ביותר הוא לענות על צרכי הלקוחות במהירות, ביעילות ותוך הקפדה על מקצועיות מלאה. יש לנו מעל 30 שנות ותק בתחום המנעולנות, והיתרון שלנו הוא שילוב יוצא דופן בין הסמכה לבין ניסיון מעשי. כל מנעולן המוזמן דרכנו מגיע עם תעודת יושר ואישור מטעם משטרת ישראל. אנו מבצעים את העבודה על פי החוק וכך משרתים את האינטרסים של המגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

 

עם השנים צברנו התמחות בכל הסוגים הקיימים של שירותי פריצה:

 

-פריצת מנעולים ביתיים, דיגיליים, ביומטריים ועוד

-פריצת רכבים בשטח ובשיטה מתקדמת מבלי לגרום נזק

-התקנת כספות למען שיפור רמת הביטחון האישי בבית או במשרד

-התקנת מנעולים, דלתות וסורגים תוך שימוש במוצרים של החברות המובילות בעולם

-שכפול מפתחות לבית, לרכב ולשערי כניסה

מי שמחפש אחר מנעולן צריך לשים את האמינות בראש סדר העדיפויות. אנו בקיאים בתחום ומוכרים על ידי לקוחות בכל רחבי הארץ, בעיקר בזכות זמינות מלאה והגעה מהירה. שעות הפתיחה שלנו נוחות ואנו מציעים שירותי חירום של 24 שעות, 7 ימים בשבוע. 

 

מה מיוחד בשירותי פריצה?

 

תחום המנעולנות הוא חלק מענף בעל מאפיינים ייחודיים. בניגוד לתחומים בהם ניתן לסנן בין נותני שירות על בסיס מחיר או המלצות בלבד, בענף המנעולנות אין מקום לפשרות או ויתורים. המנעולן המוזמן לפריצה של הדלת בבית, ברכב או במשרד חייב להיות הוגן ואחראי בצורה אבסולטית. לא רצוי לתת אמון במנעולן שאינו מחזיק בתעודת יושר והסמכה. מנעולן כזה מהווה איום על בטחונו האישי של הלקוח, ולכן אינו ראוי לתפקיד.

מעבר לכך, צורך בפריצת מנעולים מתעורר ברוב המקרים בצורה בלתי צפויה. לקוחות אינם יכולים להיערך מראש אל הזמנת השירות, עליהם להגיב בזמן אמת ותחת לחץ. אנו מכירים את המגבלות הללו, ולכן עושים מאמצים כדי להקל על תושבי תל אביב, רמת גן ופתח תקווה. איזור השירות שלנו מקיפים, ומדי יום אנו מבצעים פריצות בעשרות אתרים שונים.

רוצים לשמוע פרטים נוספים? לא מצליחים למצוע מנעולן עם המלצות? הגיע הזמן להפסיק לחפש: חייגו עכשיו למספר 03-5468071, ואחד מהמומחים כבר יגיע עד אליכם.

 
שירותי פריצה איכותיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1