שירותי מנעולן - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי מנעולן

 

זקוקים לשירותי מנעולן באופן מיידי? תקועים מחוץ לבית? לא מצליחים לפתוח את הרכב? חייגו למספר 03-5468071 ונציגי בית המנעול והמפתח יתייצבו לצידכם.

בית המנעול והמפתח מציב סטנדרטים בינלאומיים עבור שירותי ללקוחות ברחבי גוש דן. אנו עוסקים במתן שירות מהיר, יעיל ונוח עבור לקוחות פרטיים וגם בעלי עסקים או נציגי ציבור. השירות שלנו מבטיח שיפור מיידי במנגנוני נעילה ואבטחה. מעבר לכך, זמינות של 24 שעות מאפשרת לכל אחד מנצינינו להגיע עד בית הלקוח או העסק בתוך זמן קצר. אנו לא מתעכבים ועומדים לרשות הלקוחות גם מחוץ לשעות הפעילות הרגילות. 

מנעולן בישראל חייב להחזיק בתעודת יושר ובאישור מטעם משטרת ישראל. אישור זה מעיד על כך שנושא התעודה רשאי לעסוק בתיקון, פתיחת ומכירת מנעולים וכספות. האישור הוא אינדיקציה להסמכה של המנעולן ולרקע הפלילי שלו. במילים אחרות, אדם עם היסטוריה של עבר פלילי לא יכול לספק שירותי מנעולנות, ולכן הדגש חייב להיות על שילוב בין אמינות, אחריות ומקצועיות. 

 

סוגים של שירותי מנעול

 
תחום המנעולנות התפתח מאוד בשנים האחרונות, בין היתר בשל שינויים טכנולוגיים מרחיקי לכת. כיום מסוגל מנעולן ברמה גבוהה לתת מענה על שורה ארוכה של צרכים ושירותים:

-פריצת מנעולים, דלתות וכלי רכב

-מכירה והחלפה של מוצרי מנעולנות ביומטריים, דיגיטליים ועוד

-שכפול מפתחות מכל הסוגים 

-קידוד מפתחות רכב, אימובילייזר ומפתחות KEYLESS ENTRY

-שכפול שלטים לרכב ולשערי כניסה

לא כל מנעולן מסוגל לספק את שירותיו בערים גדולות כמו תל אביב, רמת גן או פתח תקווה. מומלץ לתת עדיפות למנעולן המציע שירות מטעם עסק מוכר ומנוסה. יש הרבה מנעולנים נטולי ניסיון והכשרה, המנסים להשיג דריסת רגל באמצעות מחירים נמוכים מהרגיל. מנעולנים אלו מייצרים נזק בלתי הפיך עבור הלקוחות ופוגעים בענף כולו. מעבר לכך, הרבה מנעולנים לא מסכימים להתחייב לזמני הגעה או לתת אחריות על מוצרים חדשים. 

 

כיצד בוחרים מנעולן?

 
הדגש העיקרי בבחירת מנעולן צריך להיות על הניסיון שלו. ככל שהמנעולן מנוסה ובכיר יותר, כך ניתן להבטיח את מקצועיות העבודה. שנית, כדאי לקבל המלצות מלקוחות קודמים. המלצות אלו מעידות על היחס האישי של המנעולן ועל זמינותו עבור הלקוח גם עם תום העבודה. לבסוף, כדאי לבחור מנעולן שמכיר את איזור המגורים, ואת המאפיינים הייחודיים שלו. מי שגר בתל אביב לא צריך להתפשר על שירותי מנעולן או לשלם מחירים מופרזים.

רוצים להזמין מנעולן מקצועי שזמין עבורכם במשך 24 שעות ביממה? חייגו 03-5468071 ותיהנו מצוות מוביל ושירות יסודי.

 
 
שירותי פריצת מנעולים
 
 
 
התקנת דלתות
 
 
 
שכפול מפתחות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1