צילינדרים מתקדמים לבית ולעסק - בית המנעול והמפתח
 
 
 
מנעולן בתל אביב
 
 
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צילינדרים לבית ולעסק

 


מתכננים לעבור דירה? נכנסים למשרד חדש? זקוקים לשירותי שכפול מפתחות עבור העובדים? בואו לקבל הצעת מחיר משתלמת על צילינדרים לבית ולעסק.

בית המנעול והמפתח מספק שירותי פריצה עבור כל סוגי המנעולים. אנשי המקצוע שלנו מחזיקים בידע נרחב על צילינדרים לבית ולעסק, ויכולים להמליץ ללקוחות על פתרונות אבטחה מתקדמים. אנו מתחייבים להצעת מחיר הוגנת ומתנהלים מול לקוחות פרטיים, חברות, מוסדות, ארגונים, רשויות מקומיות ועוד. 

יש לנו ניסיון של 30 שנה בהחלפה ותיקון צילינדרים מהחברות המובילות בעולם. העסק שלנו מנוהל על ידי דור שני למומחים בענף המנעולנות, והיתרון עבור הלקוח בא לידי ביטוי בשילוב ייחודי בין מקצועיות ואמינות. אנו מקצים עבור הלקוחות רק מנעולנים בעלי הכשרה ורישיון פריצה מטעם משטרת ישראל. 

אפשר להגיע אלינו בשעות הפעילות כדי לשמוע פרטים נוספים ללא התחייבות. העסק שלנו פתוח בימים א'-ה' בין השעות 08:00-19:00 וביום ו' בשעות 08:00-15:00. בנוסף, שירותי החירום זמינים 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע עבור כל תושבי המרכז. 

בחירת צילינדרים לבית ולעסק

סוג הצילינדרים קובע במידה רבה את רמת האבטחה בבית או בעסק. על מנת לבחור צילינדרים חדשים או לתקן קיימים, יש צורך בהיכרות עם מנגנון הפעולה של המנעול. צילינדר הוא אחד המנעולים הנפוצים בעולם, והוא בנוי על עיקרון של גליל, אשר באמצעות סיבובו פותח את המנעול. הצילינדר מוחזק באמצעות מנגנון נעילה רגיש אותו אפשר לתקן רק עם כלי עבודה ייעודיים.

המנגנון המפעיל את הצילינדר משפיע על בטיחותו. אל המנגנונים העיקריים של מנעולי צילינדר פופולאריים:

א. מנגנון פינים – נפוץ מאוד בבתים פרטיים, בעל זיזים ובליטות ונחשב אמין מאוד. 

ב. מנגנון קומבינציה – בנוי על סיבוב דיסקיות שעליהן חרוטים מספרים או אותיות. מבחינת המשתמשים, רק בחירה בקוד הנכון מאפשרת את שחרור הפינים והנעילה.

ג. מנגנון מחורץ – בנוי על בליטות המונעות מהמפתח להסתובב, אלא אם כן יש לו את השקעים הנכונים שאמורים לאפשר פתיחה נקייה וחלקה. 

הצילינדר מוחזק באמצעות מנגנון נעילה ולכן ללא המפתח המזיז את הפינים, הצילינדר לא יסתובב. הבעיות הנפוצות עם צילינדרים לבית ולעסק הן מפתח שבור, מנעול בלוי או צילינדר תקוע. הדרך היחידה למנוע נזקים בלתי הפיכים לצילינדר, ולרכוש היא להזמין במהרה מנעולן מקצועי.

לא יודעים איך לבחור את המנעול החדש לבית או לעסק? סובלים מצילינדרים תקועים? מבזבזים זמן על מלחמות עם הצילינדר בדלת של המשרד?

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר: חייגו 03-5468071, ונעמוד לרשותכם עוד היום!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צילינדר Yaleצילינדר Yale
מפתח לצילינדר Yaleמפתח לצילינדר Yale
ערכת Yale מלאהערכת Yale מלאה
צילינדר Yaleצילינדר Yale
 
 
 
צילינדר "אינטראקטיב" של מולטילוק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[ שעות פעילות: א' – ה': 8:00 – 18:00 ו': 8:00 – 14:00 שירותי חירום: 24 שעות ביממה ]

בית המנעול והמפתח - אלדד זליכה | אבן גבירול 152, תל אביב 62966 | טל': 03-5468071,
 03-6059598 | נייד: 052-3339886, 050-5265345
 

 
אהבתם את האתר? פרגנו לנו
 
 
+1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צילינדר Interactive Selector